شرکت ملی مسکن و صنایع ساختمانی

لوگو2

شرکت ملی مسکن و صنایع ساختمانی یک شرکت ایجادی در بانک ملی ایران به جهت رفع نیازهای عملیاتی بانک در حوزه ساختمان میباشد که در تاریخ 1464/03/14 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با شماره 56425 با مشارکت بانک تجارت و بانک ملت، به ثبت رسید.

این شرکت در طول 38 سال فعالیت خود اقدام به طراحی ، ساخت ، احداث پروژه های متعددی در حوزه راه و ساختمان نموده است .ثمره تلاش سالهای متوالی مدیران و پرسنل این شرکت ساخت و احداث بیش از 1.5 میلیون مترمربع ساختمان با انواع کاربری ها بوده است . اکثر قریب به اتفاق ساختمانهای سرپرستی بانک ملی ایران و شعب بانک ملی در استانهای تهران ، البرز ، مرکزی ،  قم ،  قزوین ، سیستان بلوچستان ،  فارس  ، خراسان ، تبریز ، اردبیل ، مازندران ، بوشهر ، زنجان ، اهواز و دیگر مراکز استان توسط این شرکت بنا شده است . در راستای سازندگی کشور نیز حداکثر همت و تلاش خود را در جهت اعتلای ارکان والای نظام و اجرای پروژه های بزرگ راه سازی ، صنعتی ، مراکز پژوهشی و مذهبی مصروف و پروژه های دیگری را علاوه بر ساختمانها و پروژه های بانک ملی ایران ، تکمیل و تحویل نموده است . در حال حاضر با دراختیار داشتن نیروی فنی ، تخصصی ،ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و راهسازی وتجربه ای ارزشمند بیش از سه دهه ، آماده طراحی و اجرای پروژه های مختلف عمرانی در سطح کشور می باشد .

رویکرد هیئت مدیره جدید و سهامداران محترم با این اهداف هم راستا است و انشالله با اتخاذ تصمیمات جدی و جهادی ، به اهداف خود خواهیم رسید .
شرکت ملی مسکن و صنایع ساختمانی

شرکت ملی مسکن و صنایع ساختمانی به عنوان یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین شرکتهای عمرانی در حوزه های تخصصی ساختمان و راه سازی میباشد . این شرکت از سال ۱۳۶۴ تاسیس و در طی نزدیک به ۴۰ سال فعالیت تخصصی ، موفق به احداث بیش از یک و نیم میلیون متر مربع بنا با کاربری های مسکونی ، اداری ، تجاری و فرهنگی شده است .

آدرس دفتر مرکزی

آدرس دفتر مشهد

آدرس دفتر کیش